fbpx

Këtë këngëtare shqiptare nuk e gjeni dot kush është…

Ajo di të maskohet, trukohet e transformohet nga java në javë dhe të çudisë publikun në çdo performancë të së hënës në YFSF. Zbulimi i këtij spektakli, siç e kanë konsideruar shpesh edhe anëtarët e jurisë, ka qenë Anxhela Peristeri. Këngëtarja korçare, pak orë më parë ka postuar një foto nga fëmijëria së bashku me vëllanë.

Nuk është aq e vështirë të dallosh tiparet e ëmbla që i ka ruajtur edhe sot, mjafton vetëm pak përqendrim, edhe pse kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close