fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 5 maj 2016

Dashi

Dite e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni vetëm atë qe do ndieni pa menduar për te ardhmen e largët. Beqaret do FIllojnë histori dashurie fantastike dhe do ndihen me ne fund te plotësuar. Shume gjera kane për te ndryshuar njëherë e mire për ta. Ne planin FInanciar nuk do ekzistoje ekuilibri, pasi do shpenzoni shume te pamenduara.

Demi

Dite e mbushur me momente te këndshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do përjetoni emocione dhe do thurni ëndrra për te ardhmen. Beqaret duhet te largojnë nga mendja krijimin e një lidhjeje te menjëhershme sepse ne te kundërt do lëndohen. buxheti nuk do jete i qëndrueshëm kështu qe mire do jete te mos shpenzoni shume marramendëse.

Binjaket

Mjedisi yjor do ketë ndikim te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Ne çdo moment do ndiheni mire dhe do jeni gati te kërkoni falje për gabimet e bëra. Beqaret do e kenë te vështirë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe me shume gjase kane për te mbetur vetëm. Ne planin FInanciar situata nuk do jete shume e qëndrueshme, prandaj do bëni mire te shmangni shpenzimet e tejskajshme.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë plot momente pasionante gjate kësaj dite dhe nuk do duan te shkëputen asnjë çast nga partneri i tyre. Çdo moment ka për te qene fantastik. Beqaret duhet te luftojnë fort për te tërhequr pas vetes atë qe pëlqejnë, pasi konkurrenca do jete e forte. Me shpenzimet mos u tregoni te pamatur pasi po FIlluan problemet do keni vështirësi te mëdha me pas.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje mundohuni ta surprizoni gjithë kohës partnerin tuaj dhe te bëni gjera ndryshe nga zakonisht. Marrëdhënia ne çift ka për te ecur me mire. Beqaret me shume gjase do gjejnë dashurinë e madhe dhe do përjetojnë emocione te veçanta. Buxhetin ka rrezik te mos e menaxhoni si duhet dhe situata do ju dale tërësisht jashtë kontrollit.

Virgjeresha

Dite konfuze do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here nuk do dini çfarë te bëni qe ta mbani gjendjen te qete. Beqaret do kenë surpriza te njëpasnjëshme fale disa propozimeve interesante qe do marrin ne momentet qe me pak i presin. Te ardhurat do ndikohen pozitivisht nga planetët dhe do jeni më me fat se kurrë me pare.

Peshorja

Pasioni do rikthehet fuqishëm ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe kënaqësitë kane për te qene te forta. Do i harroni te gjitha problemet e se shkuarës. Beqaret nuk duhet te presin me nga te tjerët, por duhet te bëjnë te pamundurën qe ta ndryshojnë vete statusin e tyre. Ne planin FInanciar do jeni me.

Peshorja

Pasioni do rikthehet fuqishëm ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe kënaqësitë kane për te qene te forta. Do i harroni te gjitha problemet e se shkuarës. Beqaret nuk duhet te presin me nga te tjerët, por duhet te bëjnë te pamundurën qe ta ndryshojnë vete statusin e tyre. Ne planin FInanciar do jeni me fat dhe do mund te hiqni edhe ara mënjanë për te ardhmen.

Akrepi

Kënaqësitë qe do përjetoni gjate kësaj dite do jene te shumta. Do ndiheni shpesh si neper ëndrra pranë atij qe dashuroni. Beqaret do FIllojnë menjëherë një lidhje pasi yjet do kenë krijuar te gjitha kushtet e përshtatshme. Çdo çast do jete i jashtëzakonshëm. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme, kështu qe nëse do ju nevojiten shpenzime duhet te kërkoni ndihmën e familjareve.

Shigjetari

Zemra juaj do ndihem mjaft mire gjate gjithë kësaj dite. Do përjetoni gjithë kohës emocione dhe ne disa momente madje do ju duhet vetja si mbi re. Beqaret as qe do mendohen dy here para se te pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Jeta e tyre do marre një tjetër rrjedhe. Me shpenzimet tregohuni sa me realiste nëse nuk doni te keni probleme dhe vështirësi.

Bricjapi

Do keni me tepër vesim tek vetja juaj sot dhe do bëni gjera qe do e emocionoje pa fund partnerin. Shfrytëzojeni çdo çast deri ne maksimum. Beqaret do preferojnë me shume te qëndrojnë edhe pak kohe vetëm sesa te FIllojnë një lidhje qe mund t’i lëndojë. Ne planin FInanciar keni ndjekur strategji strikte dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e mire.

Ujori

Sot do bëni te pamundurën qe t’ia kaloni sa me mire pranë partnerit tuaj dhe do përgatisni here pas here surpriza për te. Edhe ai nga ana tjetër do ju befasoje. Beqaret do marrin deklarata te forta dashurie ne momentet qe me pak e presin. Gjithçka do jete si e kishit ëndërruar me pare. ne planin FInanciar nuk duhet te rrezikoni shume sepse situata mund te përkeqësohet sa hap e mbyll sytë.

Peshqit

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e qete gjate kësaj dite. Shpeshherë do debatoni ashpër me partnerin dhe nuk do gjeni gjuhen e përbashkët. Beqaret do kenë shume pune dhe nuk do e gjejnë dot kohen për te kërkuar dashurinë. Buxheti do jete i kënaqshëm. PërFItoni per te kryer shpenzimet me te nevojshme, pasi me vone nuk do jeni ne gjendje t’iu bëni.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close