fbpx

Ngjashmëritë mes nënave dhe fëmijëve të tyre (FOTO)

Huffington Post, e ka realizuar një fotosesion ku i ka kërkuar grave që janë nënëa që të ua dhurojnë një fotografi kur ato kanë qenë të vogla dhe një fotografi të fëmijëve të tyre, duke tentuar të tregojë ngjashmëritë që kanë fëmijët me prindërit.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë dhe të habiteni nga ngjashmëritë që kanë prindërit kur ishin në të njëjtën moshë me fëmijët e tyre, transmeton Klan Kosova.

bee34

bebe12

bebe11

bebe10

bebe9

bebe8

bebe7

bebe6

bebe5

bebe2

bebe

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close