fbpx

Rona Nishliu pret flokët pas 13 vitesh (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rona Nishliu ka prerë flokët e saj, gjë të cilën nuk e ka bërë për 13 vjet me radhë.

Rona Nishliu ka befasuar duke publikuar një fotografi ku shihet se ka prerë flokët dhe “rastat” i mban në duar, shkruan lajmi.net.

Ajo ka deklaruar gjithmonë se e ka pasur shumë problem kujdesin ndaj flokëve të saj, të cilat peshojnë shumë.

Rona ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision në vitin 2012 dhe është radhitur e 5-ta duke qenë shqiptarja më e suksesshme deri tani në këtë festival./Lajmi.net.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close