fbpx

Lufta i ndau, fotografia i bashkoi (VIDEO)

Katër burra në mes të moshës 60 dhe 70 vjeçare  u bashkuan në përpjekje për të bërë të njëjtën fotografi siç e kishin realizuar në vitin 1966.

Katër marinsat amerikanë deshën ta bëjnë të njëjtën fotografi në Florida, ashtu si e kishin bërë para pesë dekadash para se të dërgoheshin në Vietnam, raportojnë mediat ndërkombëtare, përcjellë Klan Kosova.

Denis Puleo, Tom Hanks, Bob Devenezia dhe Bob Falk nuk janë parë më që pas largimit në Azinë Lindore, transmeton Klan Kosova.

Fotografia e titutulluar “Atëherë dhe tani” në rrjete sociale ka grumbulluar dy milionë shikime. Përdoruesit e rrjetit social janë entuziastë për shkak se ish-marinsat kanë të njëjtin sens të humorit, siç e kishin 50 vjet më parë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close