fbpx

Arbana bëri atë që urrente më shumë

Nëse klikoni në Facebook emrin Arbana Osmani do ju dalin shumë faqe me këtë emër, por asnjëra prej tyre nuk do të jetë ajo zyrtarja e moderatores. Por në mesnatë Arbana duket se ndryshoi mendje dhe pas shumë vitesh refuzimi, më në fund hapi faqen e saj zyrtare në rrjetin social.

Këtë e ka bërë të ditur për ndjekësit e saj përmes një postimi në Instagram. “Këtu jemi “- ka shkruar ajo, duke ftuar fansat e saj ta ndjekin edhe në Facebook, aty ka ka postuar fotot e saj të para.

Ky veprim i Arbanës na kujton atë shprehjen “Kurrë mos thuaj kurrë”. Aq më tepër në orën që ajo vendosi të hapë Facebook

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button