fbpx

Plaçkitet bastorja sportive në lagjen Lisicë e Re në Shkup

­ Në Shkup në bulevardin “Vidoe Smilevski­Bato” mbrëmë në orën 20:30 është kryer vjedhje në bastoren “Vill Hil”.

Siç kumton sot MPB­ja, dy persona të panjohur duke kërcënuar me thikë kanë kryer plaçkitje dhe nga punonjësi kanë marrë deri më tani një shumë të papërcaktuar parash. Ndërmerren masa për të gjetur autorët.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button