fbpx

Fshati Goshincë “zbardhohet” me petkun e dëborës (FOTO)

Moti me erë dhe reshje të dendura të shiut, ka rezultuar me dëborë në vendet më të larta malore.

Borë ka pasur në malësinë e fshatit të Kumanovës – Goshincë.

Fshati Goshincë
Fshati Goshincë
Fshati Goshincë
Fshati Goshincë

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close