fbpx

Horoskopi ditor, e martë 1 shkurt 2022

Dashi
Sot nuk do kaloni një dite shume te qete juve qe jeni ne një lidhje. Here pas here mund te keni edhe debate shume te forta me atë qe keni ne krah dhe mund te mendoni te qëndroni larg njeri-tjetrit. Beqaret nuk do arrijnë ta gjejnë dot shpirtin e tyre binjak dhe mund te lëndohen nga kjo. Sektori i FInancave nuk do ndikohet aspak nga yjet dhe çdo gjë do varet nga sjellja juaj.

Demi
Sot do keni surpriza te njëpasnjëshme juve qe jeni ne një lidhje dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se gjerat mund te përmirësoheshin kaq shpejt, pas disa konflikteve. Beqaret nuk do arrijnë dit te hedhin hapat e duhura edhe pse mundësitë do ekzistojnë. Ne planin FInanciar duhet te jeni gjithë kohës te kujdesshëm nëse nuk doni probleme.

Binjaket
Dite e kënaqshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e mbani te forte komunikimin ne çift dhe për gjithçka do merreni vesh. Beqaret do jene me fat ne dashuri dhe qe sot e tutje do kenë një jete me te bukur nga me pare. Ne planin FInanciar mos bëni asnjë lloj çmendurie sepse papritur situata mund t’iu dale jashtë kontrolli.

Gaforrja
Edhe pse do jeni shume te ngarkuar me pune gjate kësaj dite, ju serish do e gjeni kohen për t’ia kushtuar atij qe keni ne krah. Marrëdhënia mes jush here pas here do behet pasionante. Beqaret do jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe mund kenë edhe njohje interesante. Me shpenzimet do jeni te pakontrollueshëm dhe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Luani
Sot do jeni me te përgjegjshëm ju te dashuruarit dhe do iu jepni zgjidhje edhe problemeve qe keni pasur kohet e fundit. Mbrëmja ka për te qene me e qete. Beqaret nuk do arrijnë dot ta gjejnë shpirtin e tyre binjak sado qe te mundohen. Ne planin FInanciar do jeni te palogjikshëm dhe mund te bëni gabime te mëdha. Vetëm ndihma e te afërmve mund t’iu nxjerre nga problemet.

Virgjeresha
Mundohuni te bëni ndonjë surprize te vogël gjate kësaj dite ju te dashuruarit ose ta organizoni ditën ndryshe. Vetëm ne këtë mënyrë nuk do e lejoni rutinën te behet pjese e jetës suaj. Beqaret me ne fund do takojnë një person qe do ketë te njëjtat pikësynime jete si ata vete. Ne planin FInanciar fati do jete gjate gjithë kohës ne anën tuaj dhe nuk do keni aspak vështirësi.

Peshorja
Nëse tregoheni te ashpër apo nuk e trajtoni mire atë qe keni ne krah, keni për te pasur probleme te mëdha sot. Debatet mund te zmadhohen aq shume saqë mund te mendoni edhe për ndarje. Beqaret duhet ta largojnë turpin nëse duan me te vërtetë ta ndryshojnë statusin e tyre. Buxheti pas kaq kohesh do arrije me ne fund te stabilizohet dhe do jeni te qete kur te shpenzoni

Akrepi
Do e adhuroni si asnjëherë me pare partnerin tuaj sot sepse ai do ju dashuroje pafund dhe do ju përgatitë surpriza te jashtëzakonshme. Beqaret nuk do ndihen ende gati ta ndryshojnë statusin e tyre edhe pse ftesat për te dale neper takime nuk do mungojnë për asnjë moment. Ne planin FInanciar mire do jete te mos ndërmerrni rreziqe te mëdha edhe pse gjendja ne fakt do jete e shkëlqyer.

Shigjetari
Jeta juaj ne çift nuk do ketë asnjë problem gjate kësaj dite, përkundrazi do e thelloni edhe me tepër bashkëpunimin dhe kënaqësitë do jene te forta. Beqaret nuk do dine te sillen me personat qe do i joshin dhe ka mundësi te humbasin mundësi te shkëlqyera. Ne planin FInanciar do keni nevoje për një mbështetje sepse vetëm nuk do arrini t’i përballoni shpenzimet e nevojshme.

Bricjapi
Konfliktet te çift do jene te njëpasnjëshme sot. Do jeni kokëfortë ne çdo moment dhe nuk do doni te hapni rruge. Po vazhduat kështu do arrini ne ndarje shume shpejt. Beqaret saqë qe do mundohen, nuk kane për ta gjetur dot princin e tyre te kaltër. Për FInancat do jete dite e kënaqshme. Nuk do ketë rritje te mëdha te buxhetit, por te paktën situata do jete e mire.

Ujori
Do keni kaprico te shumta gjate kësaj dite dhe sado qe partneri do mundohet t’ua beje qejFIn, ju nuk do kënaqeni plotësisht. Beqaret nga ana tjetër do jene me shume fat ne dashuri dhe do futen ne një etape me te bukur te jetës se tyre. Te ardhurat do përmirësohen akoma me tepër dhe mund te bëni edhe ndonjë investim te madh. Gjithçka do ece për mrekulli.

Peshqit
Dite e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me probleme do jete kjo e sotmja. Mos hidhni hapa te nxituara për te cilat do pendoheni gjithë jetën. Beqaret ka mundësi te realizojnë takime interesante dhe do ndihen te plotësuar tërësisht. Ne planin FInanciar duhet te bëni me shume përpjekje për ta stabilizuar situatën. Po i late gjerat pas dore do keni probleme me serioze.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button