Shkup, goditet me veturë 5 vjeçari

Vozitës i një “zastave” me targa të Shkupi, E.N. (40) mbrëmë ka goditur një 5 vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Justinijani i Parë”.

Fëmiu është dërguar urgjentisht në Qendrën e emergjencës, ku janë konstatuar fraktura në kafkë dhe frakturë në këmbën e majtë.

Sipas MPB-së 5 vjeçari është jashtë rrezikut për jetë, por do të mbahet në spital për mjekim./Portalb

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button