fbpx

Inter siguron shërbimet e yllit të Ajaxit

Skuadra e Interit ka arritur marrëveshje me skuadrën holandeze, Ajax për shërbimet e sulmuesit Anwar El Ghazi.

Inter që muajin e shkuar ka qenë në negociata me Ajaxin dhe tashmë marrëveshja është arritur për 10 milionë euro. La Gazzetta dello Sport.

La Gazzetta dello Sport shkruan se Interi në garë për El Ghazi ka mposhtur Milanin, transmeton Albeu.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close