fbpx

#Protestoj: Sot nuk ka protesta, vazhdojmë nesër me forca të reja

Organizata qytetare “Protestoj” ka paralajmëruar se sot nuk do të ketë protest në Shkup, raporton Portalb.

“Me protesta vazhdojmë të hënën, ora 18- më shumë në numër, më të kordinuar, me forca të reja dhe energji”, qëndron në kumtesën e tyre.

Java që po kalon u shënua me protesta të njëpasnjëshme, që fillonin nga ora 18,para Prokurorisë Speciale Publike dhe mbaronin te Qeveria e Maqedonisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close