fbpx

Horoskopi ditor, e diel 30 janar 2022

Dashi

Do iu duhet te perballeni me disa pengesa sot ne jeten tuaj ne cift, por pasi t’i kaloni gjithcka do jete edhe me e bukur dhe interesante. Nese jeni vetem, do iu jepni me shume prioritet ndjenjave dhe do ia shprehni pelqimin dikujt. Eshte me mire per ju te tregoheni te sinqerte. Ne planin financiar tregohuni me vigjilente. Nuk eshte momenti te beni shpenzime te tejskajshme.

Demi

Ka rrezim qe jeta juaj ne cift te jete e tensionuar gjate kesaj dite. Do keni goxha mosmarreveshje me partnerin dhe kjo do iu beje te ndiheni keq. Beqareve do iu jepen mundesi te mira per takime, por duke dashur me shume lirine e tyre ata nuk do perfitojne. Do jete nje gabim sepse mundesi te tilla nuk vijne shpesh. Financat ne pergjithesi do jene te mira.
Binjaket

Mjedisi yjor rezervon nje dite te bukur dhe harmonike per ciftet. Do e joshni ne cdo moment partnerin dhe do jeni gjate gjithe kohes te lumtur prane tij. Edhe beqaret do kene mundesi te mira per takime, Gjithsesi tregohuni vigjilente dhe reflektoni para cdo vendimi. Sektori i financave do jete i mbrojtur. Do keni mundesi te shlyeni edhe disa boxhe te vogla qe kishit mare.

Gaforrja

Nuk do iu pelqeje qendrueshmeria dhe siguria sot, perkundrazi do kerkoni me teper liri dhe aventura te reja. Kujdes, nese jeni ne cift ka rrezik te lindin debate te emdha me ate qe keni ne krah. Beqaret duhet te perfitojne sa te mundnin nga mjedisi i favorshem qe do krijojne yjet. Mund te gjeni edhe personin e enderrave. Ne planin financiar do keni fat dhe sukses me shumice.
Luani

Klima ne cift do filloje te ngrohet pak me shume sot. Duhet vetem mos tregoheni kokeforte dhe ta acaroni kot se koti ate qe keni ne krah. Nese silleni mire me te dhe beni leshime, situata do jete e qete. Beqaret do jene te parrezistueshem. Do e keni te lehte te beni per cete nje person te vecante. Mos merrni vendimmarrje te rendesishme ne planin financiar. Nuk eshte ende koha.
Virgjeresha

Merkuri do ndikoje pozitivisht ne jeten tuaj ne cift dhe do e permiresoje ate. Nuk do jeni shume kerkues dhe do i pranoni disa gabime qe keni bere. Edhe bashkepunimi do te perforcohet. Beqaret nga ana tjeter do fillojne te frekuentojne nje person interesant. Merrni kohen e duhur per ta njohur mire. Mos u tregoni te pamatur me shpenzimet nese nuk doni te keni probleme financiare.
Peshorja

Ambienti yjor nuk do jete shume i pershtatshem gjate kesaj dite per te folur mbi temat delikate ne cift. Me mire shtyjini per nje dite tjeter nese nuk doni te keni mosmarreveshje me partnerin. Ju beqare qe keni enderruar dashurine e madhe do e gjeni sot. Cdo je do ndryshoje ne jeten tuaj. Ne planin financiar edhe pse nuk do keni aq para sa doni do ia dilni fale nje menaxhimi te mire.
Akrepi

Nese jeni ne cift, do takoni lumturine gjate kesaj dite. Do jeni mjaft sensuale dhe partneri do ua shprehe se eshte me fat qe iu ka prane. Beqaret do kalojne nje dite jo me shume fat. Do jete me mire te mos merrni asnje iniciative per te dale neper takime. Nuk eshte ende momenti. Ne planin financiar gjerat do shkojne mire. Nuk do keni probleme, por mos shpenzoni kuturu.
Shigjetari

Kjo dite nuk do jete shume e mire per ata qe jane ne nje lidhje. Mund te keni debate per dicka qe ka ndodhur kohe me pare. Kujdes me cdo gje qe do thoni. Mos merrni vendime. Beqaret do jene me kerkues dhe te pavendosur. Nuk do e gjeni personin qe keni enderruar. Financat nuk do jene te keqija duke qene se do tregoheni te kujdeshem dhe te matur me cdo shpenzim.
Bricjapi

Saturni do jete planeti qe do merret me jeten tuaj ne cift. Do ndiheni me te sigurte per lidhjen qe keni krijuar dhe emocionet qe do perjetoni do jene me te medha. Nese jeni ende vetem, mundesite per te takuar persona interesante do te shtohen. Tregohuni me te hapur. Situata financiare do jete e qendrueshme. Kjo do iu lejoje te beni pak me teper shpenzime.
Ujori

Mjedisi yjor do favorizoje me teper dashurite e cifteve. Te gjithe do i kthejne syte nga ju dhe te shumte do jene ata qe do mundohen t’iu joshin. Do keni te drejten e zgjedhjes. Ata qe jane ne cift nuk do kene nje dite shume te vecante, por gjithsesi do jete pa probleme dhe e qete. Ne planin financiar do keni fat. Filloni te tregoheni me te matur me shpenzimet dhe hiqni lek menjane.
Peshqit

Sot do jeni me pak enderrimtare dhe romantike sesa zakonisht. Megjithate marredhenia me partnerin do jete e ngrohte, sensuale dhe nuk do keni probleme. Beqret do kerkojne shume por do kene vecse takime inetersante asgje me teper. Beni pak me teper durim. Riorganizojini financat. Vetem ne kete menyre nuk do keni probleme me buxhetin dhe do shpenzoni pak em teper.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button