fbpx

Ja si do të priten sot Majlinda dhe Nora në aeroport

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit organizon sot pritjen e xhudistëve dhe përfaqësuesve të Federatës së Xhudos në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, Majlinda Kelmendi e Nora Gjakova.

Që të dyja kthehen nga Kampionati Evropian që u mbajt në Rusi, me ç’rast do të mbahet edhe një konferencë për media.

Kampionia e botës, Majlinda Kelmendi fitoi medaljen e artë në Kampionatin Evropian në Rusi.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close