fbpx

Kundër-protestuesi: Ose ne ose ata! (VIDEO)

“Qindra autobusë nga mbarë Maqedonia, dje janë stacionuar në Shkup, me mijëra kundër-protestues nën organizimin e pushtetit”, shkruan OJQ “Civil”, transmeton Portalb.

Sipas raportimeve nga terreni i OJQ “Civilit”, shumica nga kundër-prtestuesit janë të punësuarir nëpër institucionet në shtet, gjegjësisht në administratë dhe pushtetin lokal.

“T’i qerojmë hesapet! Ose ne ose ata!”, thotë njëri nga kundër-protestuesit, që mund të dëgjohet në videon e mëposhtme.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close