fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 21 prill 2016

Dashi
Do jeni gjate gjithë kohës te shpërqendruar sot ju te dashuruarit dhe nuk do dini çfarë te bëni për ta përmirësuar situatën. Për fat te mire partneri do jete i duruar dhe i logjikshëm. Beqaret do kenë një dite me fat dhe do arrijnë ta bëjnë shpejt për vete personin qe pëlqejnë. Gjendja FInanciare do jete e qëndrueshme gjithë kohës. Mund ta kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Demi
Jeta ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Partneret do bashkëpunojnë fort me njeri-tjetrin dhe do gjejnë zgjidhje për mosmarrëveshjet e se kaluarës. Beqaret do kenë një dite me re. Nuk është momenti për te bere ndryshime te statusit, prandaj duhet te bëjnë edhe pak durim. Ne planin FInanciar mos ndërmerrni rreziqe sepse ne një moment situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Binjaket
Do përkujdeseni deri ne detaje për partnerin tuaj sot dhe marrëdhënia me te ka për te qene e jashtëzakonshme. Shume gjera do jene me te bukura nga me pare. Beqaret me mire te bëjnë durim për te gjetur personin me te përshtatshëm, pasi nëse tentojnë te afrohen sot me dike do zhgënjehen. Ne planin FInanciar mund te keni disa tronditje te vogla. Beni kujdes.

Gaforrja
Dite e mbushur me bashkëpunim do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Te gjithë do ju kenë zili për marrëdhënien qe keni ne çift. Edhe beqaret me shume gjasë do kenë një dite me fat dhe nuk do jene me te vetmuar. Për këtë gjë duhet t’i bëjnë sytë katër ne çdo moment. Ne planin FInanciar nuk do keni asnjë lloj vështirësie pasi keni ditur t’i bëni me kujdes llogarite.

Luani
Sot do kaloni me tepër kohe me partnerin tuaj dhe do e surprizoni ne çdo moment. Ai nga ana tjetër do ju beje një propozim qe do ju lere me goje hapur. Beqaret do njihen me disa persona te rinj dhe për fat do kenë shume pika te përbashkëta. Mos u mendoni gjate për te FIlluar një lidhje. Ne planin FInanciar tregohuni te matur dhe keni për ta pare qe gjendja do jete e kënaqshme.

Virgjeresha
Vështirësitë ne jetën tuaj ne çift do jene te njëpasnjëshme gjate kësaj dite. Ne disa momente madje do ndiheni aq keq saqë do mbylleni ne vetvete dhe nuk do doni te bëni asgjë. Beqaret duhet t’i pranojnë propozimet qe do ju bëhen sepse personat do jene te mrekullueshëm. Ne planin FInanciar tregohuni te matur edhe pse gjendja e FInancave ne fakt do jete e mire.

Peshorja
Dite e kënaqshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Pranë partnerit do ndiheni me mire dhe do arrini t’i shprehni ndjenjat akoma me shume. Beqaret me shume gjase do FIllojnë një lidhje pasionante e cila do ua ndryshoje tërësisht jetën. Financat do kenë përmirësime për shkak te arritjeve dhe pozicionin e ri qe do keni ne pune.

Akrepi
Për fat te keq dita e sotme do jete rutine për ata qe janë ne një lidhje. Shpeshherë do ndiheni keq dhe do bini ne pesimizëm. Beqaret do mbrohen gjate gjithë kohës nga yjet dhe jeta për ta do jete me e bukur. Nuk do jete e thënë qe te FIllojnë patjetër një lidhje. Me FInancat duhet te bëni kujdes pasi gabimi me i vogël do iu sjelle probleme serioze. Me pas nuk do dini çfarë te bëni.

Shigjetari
Sido qe te jete marrëdhënia juaj me partnerin sot nuk duhet te nxitoheni ju te dashuruarit. Çdo gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjte ne te ardhmen. Beqaret duhet te jene gjate gjithë kohës vigjilente pasi personat me interesante do shfaqen ne momentet me pak te pritura. Ne planin FInanciar nuk do arrini dot ta mbani situatën te qëndrueshme.

Bricjapi
Dite e qëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Edhe dyshimet e kohëve te fundit do te shuhen plotësisht. Beqaret mund te takohen me persona te rinj gjate një darke tek miqtë dhe mund te FIllojnë te ëndërrojnë për ta. Me shume sesa ×irtime nuk do ketë sot. Buxhetin do e menaxhoni me kujdes dhe situata do mbetet e kënaqshme.

Ujori
Tregohuni me te hapur me partnerin tuaj sot dhe pranoni te bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël. Ndonjëherë duhet thyer rutina. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te FIlluar një lidhje dhe do vazhdojnë te qëndrojnë ashtu si janë. Me miqtë dhe familjaret do ja kalojnë për mrekulli. Financat duhen pasur kujdes. Kryeni vetëm shpenzimet e domosdoshme dhe asgjë me shume sesa aq.

Peshqit
Komunikimi ne çift nuk do jete shume i mire gjate kësaj dite. Here pas here partneri do mërzitet dhe do ju kritikoje. Beni sa me shpejt ndryshime nëse nuk doni qe gjerat te marrin tatëpjetën. Beqaret do pëlqejnë disa persona, por do e kenë te vështirë për t’ua shprehur ato qe ndiejnë. Ne planin FInanciar ka rrezik te rrezikoni shume duke kryer transaksione te mëdha.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close