fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në mbarë territorin e Maqedonisë do të jetë i ngrohtë dhe gjatë tërë ditës me diell, njofton Portalb.

Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri më 12 gradë celsius gjatë paradites, ndërkaq të njejtat gjatë ditë do të arrijnë deri më 25 gradë celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, kryesisht me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 6 deri më 10 gradë celsius gjatë paraditës, ndërkaq të njejtat gjatë ditës do të arrijnë deri më 23 gradë celsius. /Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close