fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 13 qershor 2019

Dashi

Saturni do jete planeti qe do influencoje me se shumti jetën tuaj ne çift. Do kuptoheni edhe vetëm me një vështrim me partnerin dhe gjithçka do shkoje për mrekulli mes jush. Beqaret do jene te pavendosur pe rate qe duan te bëjnë me jetën e tyre dhe nuk do tentojnë te bëjnë ndryshime. Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni shpejt sepse do pendoheni.

Demi

Dite e bukur dhe e mbushur me surpriza te njëpasnjëshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione te njëpasnjëshme dhe shpesh do ju duket vetja sikur jeni ne ëndërr. Beqaret nuk do kërkojnë me ngulm një histori dashurie, por gjithçka do ndodhe si me magji për ta. Ne planin financiar situata do jete goxha e mire dhe do kryeni transaksione te rëndësishme.

Binjaket

Dite tërësisht ndryshe kjo e sotmja nga disa kohe me pare. Dëshirat ne çift do jene te zjarrta dhe emocione te papërshkrueshme. Te dy do jeni pasionante dhe te gatshëm për te provuar eksperienca te reja. Beqaret duhet te bëjnë kujdes sepse mund te takojnë persona qe nuk janë për ta. Financat do jene goxha shqetësuese. Mos u nxitoni, por mendohuni mire se çfarë duhet te bëni.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak rutine gjate kësaj dite, megjithatë serish do keni disa debate me partnerin. Mundohuni t’i zgjidhni me qetësi dhe tolerance. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare dhe pa te ardhme. ne planin financiar nuk duhet rrezikuar shume sepse situata mund te dale jashtë kontrollit ne momentin qe ju nuk e prisni.

Luani

Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje marrëdhënia ne çift do jete e qëndrueshme, ndërsa për ata qe sapo kane ndryshuar status do ketë disa vështirësi. Mos u nxitoni te thoni fjalën e fundit menjëherë. Beqaret do kenë një dite te këndshme edhe pse jo me takime impresionuese. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.

Virgjeresha

Do jeni me xheloze se kurrë ndaj atij qe keni ne krah sot dhe nuk do ju pëlqejë aspak qe ai te shoqërohet me shoqet e tij. Kujdes mos e teproni! Beqaret do takojnë persona shume ndryshe nga ata, por do kenë disa te veçanta. Gjithsesi mos u nxitoni për asgjë. Ne planin financiar tregohuni realiste nëse nuk doni te keni probleme me vone. Nuk është koha për investime.

Peshorja

Jeta ne çift do jete shume e qëndrueshme sot. Nuk do diskutoni për tema delikate me partnerin dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por serish nuk do gjejnë një person qe te përmbushë te gjitha kërkesat e tyre. Financat do i menaxhoni me maturi dhe kujdes. Nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë sektor.

Akrepi

Dite e ndërlikuar kjo e sotmja për te dashuruarit. E keni idealizuar me shume sesa duhet partnerin dhe do përballeni me goxha zhgënjime. Beqaret do kenë me shume mundësi për ta gjetur personin e tyre te ëndrrave, vetëm se duhet t’i bëjnë sytë katër kudo qe te shkojnë. Ne planin financiar do merrni disa vendime te cilat do e stabilizojnë shume shpejt situatën.

Shigjetari

Për ata qe janë ne një lidhje dita e sotme do jete e mrekullueshme. Partneri do ju surprizoje me sjelljen e tij dhe do ju beje ta dashuroni edhe njëherë me shume. Beqaret do kenë mundësi reale për te filluar një lidhje te qëndrueshme. Personat qe do i joshin do jene te shumte. Ne planin financiar priten disa përmirësime te vogla te cilat do ju bëjnë te ndiheni mire.

Bricjapi

Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Nuk do ketë pasion te çmendur megjithatë emocionet dhe kënaqësitë do jene te shumta. Beqaret do e lënë veten te lire dhe do përfitojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet për takime. Edhe financat pak nga pak do fillojnë te përmirësohen. Mund te bëni edhe ndonjë blerje me tepër ne këtë periudhe festash.

Ujori

Mos mendoni se duke e pasur ne krah dike keni çdo te drejte mbi te dhe mund te silleni si te doni. Ne këtë mënyrë do e shkatërronit lidhjen dhe do lëndonit edhe veten. Beqaret nuk do jene shume ne humor për te filluar histori dashurie dhe do mbeten serish vetëm. As financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme. Beni kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Peshqit

Marrëdhënia ne çift nuk ndo jete aspak problematike gjate kësaj dite. Do bini dakord për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe dita do jete mjaft e qete. Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen. Dijeni se koha ikën shpejt dhe jo gjithmonë vijnë raste te mira. Ne planin financiar mos i besoni shume instinktit.

Tags

Lajme të ngjashme