fbpx

Ekskluzive: Ja momenti kur protesuesit hyjnë në objektin e presidencës (VIDEO+FOTO)

Portalb ju sjell momentet kur protestuesit hyjnë në objektin e presidencë dhe theyjnë gjësende brenda.

FOTO DHE VIDEO EKSKLUZIVE NGA PORTALB.MK

5

Brendia e presidencës

3

2

1

12966599_578908448953515_1672309274_n

Përmbledhje –  Momentet kur protestuesit hyjnë në objektin e presidencës – PORTALB.MK

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close