fbpx

Horoskopi ditor, e martë 11 qershor 2019

Dashi

Do ketë shume turbullira sot ne jetën tuaj ne çift dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Mundohuni te ndryshoni sjellje dhe t’i përkushtoheni me tepër atij qe keni ne krah. Beqaret edhe sot do e vuajnë pa mase vetminë dhe do ndihen keq. Ne planin financiar perspektivat nuk do jene aspak te mira. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Demi

Marrëdhënia ne çift do jete mjaft harmonike gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do provoni eksperienca te reja dhe mjaft entuziazmuese. Do i harroni mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret do takojnë një person i cili do ua shtoje dëshirën për te jetuar. Te ardhurat do kenë përmirësime te menjëhershme te cilat as qe nuk i keni pritur. Shfrytëzojeni ditën.

Binjaket

Dite premtuese kjo e sotmja edhe për ju. Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj dhe do thurni plane afatgjata mbi te ardhmen. Do ndiheni me se miri. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk do e gjejnë dot personin e ëndrrave. Ne planin financiar do arrini te kryeni transaksione dhe investime te rëndësishme duke qene se situata do jete e stabilizuar.

Gaforrja

Do kaloni një dite shume te qete ne jetën tuaj ne çift. Secili do respektoje mendimin de tjetrit dhe nuk do keni as debatin me te vogël. Beqaret do kenë flirtime pa fund, por asgjë serioze nuk do ndodhe. Duhet ende te prisni edhe pak kohe. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm nëse nuk doni te mbeteni pa asnjë para. Nuk është koha për çmenduri.

Luani

Pas një periudhe te vështirë dhe te mbushur me mosmarrëveshje ne çift, sot do e rigjeni qetësinë dhe harmoninë. Si ju ashtu edhe partneri do falni dhe do hapni rruge. Beqaret do e shfrytëzojnë pa fund lirinë qe kane dhe nuk do e ndiejnë nevojën e dikujt ne krah. Financat nuk do kenë asnjë ndryshim, por duhet te mateni para se te shpenzoni qe gjerat mos përkeqësohen.

Virgjeresha

Keni shume kohe qe jeni ne një lidhje? Priten ndryshime te rëndësishme gjate kësaj dite te cilat do ua shtojnë dëshirën për te jetuar. Partneri do ju beje surpriza te mrekullueshme. Beqaret nuk duhet te bëjnë çmenduri vetëm e vetëm për te gjetur princin e tyre te kaltër sepse shpejt do pendohen. Situata financiare do jete mjaft e stabilizuar.

Peshorja

Mos e kundërshtoni për gjithçka partnerin tuaj sot sepse mund te keni debate te zjarrta me te. Me mire toleroni nga pak. Beqaret nuk do e humbin optimizmin edhe sikur te mos e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Do ndihen mire edhe vetëm. Saturni do jete i pozicionuar keq ne sektorin tuaj financiar. Nëse shpenzoni pa kursim do keni probleme te mëdha.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do ketë ulje dhe ngritje gjate kësaj dite. Here pas here do debatoni ashpër me atë qe keni ne krah dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret do kenë shume mundësi për takime dhe do mund te bëjnë zgjedhjen me te mire te mundshme. Ne planin financiar situata do fillojnë dalëngadalë te përmirësohet, por mos kërkoni pasurim te menjëhershëm.

Shigjetari

Dite mjaft e ngrohte dhe e mbushur me emocione kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni kënaqësi te paimagjinueshme. Beqaret nuk do jene ne ditën e tyre me te mire dhe nuk do tregohen aspak te hapur ndaj ftesave qe do ju bëhen. Ne planin financiar mire d jete te mos ndërmerrni shume rreziqe sepse situata nuk është e qëndrueshme.

Bricjapi

Venusi dhe Marsi premton një dite te kënaqshme për çiftet. Do ndiheni për mrekulli pranë atij qe dashuroni dhe do jeni gati te merrni edhe vendime mbi te ardhmen. Beqaret meshkujt do jene me te privilegjuarit ne dashuri, femrave do ju duhet ende te persin. Financat nuk do jene shume te mire për shkak te shpenzimeve marramendëse qe keni kryer kohet e fundit. Kujdes!

Ujori

Do zgjoheni me humor te keqe gjate kësaj dite dhe ne orët e para te mëngjesit do keni mosmarrëveshje te shumta me partnerin. Megjithatë fale durimit te tij dhe tolerancës atmosfera do përmirësohet shpejt. Beqaret do kenë një takim me te vërtetë për te mos u humbur. Mjedisi yjor do jete i favorshëm për financat. Do e dini mire sa te shpenzoni.

Peshqit

Fatmirësisht, fale ndikimit pozitiv te Venusit jeta juaj ne çift do jete e shkëlqyer. Do qëndroni me shume kohe pranë atij qe dashuroni dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Beqaret do flirtojnë pa fund me personat qe do takojnë, pa e kuptuar se dikush ka kohe qe i veshton dhe dëshiron te krijoje një lidhje me ta. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj kësaj here.

Tags

Lajme të ngjashme