fbpx

Horoskopi ditor, e diel 2 qershor 2019

Dashi

Komunikimi ne çift do shtohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Kjo do mundësojë zgjidhjen e disa problemeve te renda qe keni pasur dhe qetësimin e situatës. Beqaret nuk do jene me fat dhe nuk do e gjejnë as sot personin për te cilin kane ëndërruar aq shume. Ne planin financiar do tregoheni shume te matur dhe nuk do keni as problemin me te vogël ne këtë sektor.

Demi

Pasioni do jete i zjarrte gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni momente te paharrueshme te cilat as vete nuk i kishit menduar ndonjëherë. Beqaret nuk duhet te kenë besim te plote tek personat qe do takojnë sot sepse mund te zhgënjehen. Ne planin financiar do arrini ta stabilizoni situatën sa hap e mbyll sytë.

Binjaket

Për sa ju përket heshtjeve te zemrës, gjithçka do shkoje për mrekulli. Do kuptoheni me se miri me njeri tjetrin dhe do e jetoni ditën me se miri. Beqaret do jene me te hapur ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe do përjetojnë emocione te veçanta. Gjithsesi yjet ju këshillojnë te mos nxitohen. Ne planin financiar fati do jene te anën tuaj. Buxheti do jete i qëndrueshëm.

Gaforrja

Mos hezitoni t’ia shprehni partnerit te gjitha pakënaqësitë gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do ece ne drejtimin e duhur. Ai është personi me te cilin mund te flisni për gjithçka. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa surpriza. Financat fatmirësisht do influencohen pozitivisht dhe situata do përmirësohet.

Luani

Situata ne jetën sentimentale te çifteve do jete mjaft e tensionuar sidomos ne orët e paradites. Mundohuni te tregoheni te matur me ato qe do thoni sepse ne te kundërt gjerat do marrin tatëpjetën. Për beqaret do jete një dite e turbullt. Mos hidhni hapa te pamenduara mire. Financat do i menaxhoni me më tepër kujdes dhe maturi, prandaj situata nuk do jete problematike.

Virgjeresha

Do jeni shume xheloze ndaj partnerit tuaj sot dhe ai nuk do guxoje t’i hedhe sytë diku ngaqë ju do acaroheni menjëherë. Kujdes sepse edhe durimi i tij e ka një kufi. Do futeni ne një situate mjaft delikate nëse nuk ndryshoni sjellje. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te dashurisë, por pa fat. Ne planin financiar mos jepni as hua dhe as mos kryeni shpenzime te pamenduara.

Peshorja

Ata qe janë ne një lidhje me shume gjase do marrin vendime te rëndësishme sot. Te dy do bini dakord për gjithçka. Beqaret duhet te përgatiten për dashuri me shikim te pare gjate kësaj dite. Me ne fund jeta e tyre do ndryshoje përfundimisht. Situata financiare nuk do jete e keqe, por jo dhe aq e qëndrueshme sa për te kryer investime te mëdha. Beni edhe pak durim.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme gjate kësaj dite. Do gjeni kohen e duhur për ta kaluar me partnerin dhe do ndiheni me se miri. Edhe beqaret do kenë mbështetjen e Venusit dhe do realizojnë takime te jashtëzakonshme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Për te stabilizuar financat duhet te flisni sa me shpejt me disa specialiste te fushës.

Shigjetari

Sektori i dashurisë do jete i privilegjuar gjate kësaj dite. Nuk do keni asgjë për çfarë te shqetësoheni. Ka mundësi qe partneri t’iu kërkojë falje për disa gabime qe ka bere se fundmi. Beqaret do kenë takime, por asnjeri nga personat nuk do ju lere mbresa te veçanta. Financat do jene te dobëta. Kryeni veten shpenzimet me te nevojshme qe te mos keni probleme.

Bricjapi

Marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur vetëm nëse ju i shtoni dozat e komunikimit dhe imagjinatës. Partneri nuk e duron dot me rutinën dhe ka nevoje për emocione te reja. Beqaret do kenë vetëm disa flirtime, asgjë me tepër sesa kaq. Ne planin financiar do keni shume fat dhe do arrini ta përmirësoni paksa situatën. Po vazhduat kështu do keni rritje te madhe te buxhetit.

Ujori

Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh mire me partnerin dhe kjo do sjelle debate te njëpasnjëshme me te. Beqaret do kenë fat dhe do takojnë personin ideal. Gjithçka do ndryshoje rrënjësisht për ju. Ne planin financiar nuk duhet te bëni asnjë shpenzim pa kontrolluar njëherë situatën ne te cilën ndodheni.

Peshqit

Do jeni te vendosur për ta përmirësuar jetën tuaj ne çift sot dhe do ja dilni mbanë. Do e mbani me afër partnerit dhe do përgatisni surpriza te mrekullueshme për te. Beqaret gjithashtu do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me ftesa surprize. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur ne mënyrë qe situata mos ju dale jashtë kontrollit.

Tags

Lajme të ngjashme