Një maqedonase në mesin e viktimave në Bregun e Fildishtë

Maqedonasja Anita Andreevska është njëra nga viktimat e sulmit terrorist që ndodhi të dielën në Bregun e Fildishtë.
Anita ka qen pjesë e misionit të Kombeve të Bashkuara në këtë shtet afrikanm, njofton NOVA TV.

Ky ka qen dhe postimi i saj i fundit në rrjetin social facebook, ku Anita këtë fotografi e ka postuar pak para se të ndodhte sulmi dhe ajo të humbte jetën.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button