Mos e humbni, Kastro Zizo bëhet si Conchita! (FOTO)

Kastro Zizo së fundmi është bërë pjesë e spektaklit të ri në Tv Klan “Your Face Sounds Familiar”.

Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu kanë sjellur në ekranet shqiptare një spektakël të ri, shkruan lajmi.net.

kastro-Zizo-si-Conchita2-150x150“Your Face Sounds Familiar” ka filluar sonte me episodin e parë, ku ka mbledhur disa nga emrat më të njohur të show bizit shqiptarë, të cilët për disa javë rresht do të imitojnë personazhe të ndryshme.

Një ndër ta është Kastro Zizo i cili sonte ka pasur për detyrë të imitojë Conchita Wurst (fituesin e Eurovision).

Ai ka arritur që në mënyrë të mrekullueshme të ngjasojë me Conchitën si në pamje ashtu edhe në performancë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button