Sulmohet autobusi i tifozëve të Shkëndisë në Çento

Në rrugën “Metodija Andonov – Çento”, dje rreth orës 16:30 një person, ende i paidentifikuar me mjet të fortë e ka dëmtuar njërën pjesë të xhamit të autobusit me targa të Tetovës, njofton Portalb.

Përndryshe, në autobusin e sulmuar, janë bartur tifozët e KF “Shkëndija” nga Tetova. Nga incidenti nuk ka persona të lënduar, kanë njoftuar nga MPB. Janë marrë masat për gjetjen e kryerësit të veprës dhe zbardhjen e plotë të rastit. /Portalb

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button