Alban Skënderaj “sfidohet” nga një Alban tjetër

“A më do” e Alban Ramosaj kryeson “The Top List” në “Top Aword”. Ai renditet në vend të parë prej dy javësh me balandën e tij, e cila rezultoi tepër e suksesshme, duke lënë pas Alban Skënderaj me “Unë dhe ti”.

Megjithatë, Skënderaj mbetet në tre vendet kryesore të listës. Vendin e tretë e plotëson Era Istrefi me hitin “Bonbon”. Ledri Vula shihet të jetë ngjitur me 4 pozicione këtë javë, duke u renditur në vendin e katërt. “The Top List”, i është kthyerë dhe Young Zerka me këngën “Like Rihanna”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button