Ja si i përgjigjej Rama dikur pyetjes nëse është ‘gej’ (Video)

Ishte viti 1998 dhe Edi Rama ishte një personazh më shumë se interesant.

Pak ditë pasi ishte bërë anëtar i Qeverisë, ai tha një intervistë në emisionin Opinion për Blendi Fevziun, i cili e pyeti edhe për spekulimet se ai është homoseksual.

Shikojeni videon.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button