Veshjet më të mira për pranverë, si të vishemi bukur dhe me stil (FOTO)

Është veshja më e thjeshtë dhe më e kombinueshme, nga e cila nuk heq dorë askush asnjëherë, as VIP-at. Xhinset dhe T-shirt i bardhë është, pa dyshim, në çdo gardërobë të vajzave. Kombinimi i pazëvendësueshëm kur “nuk ke asgjë për të veshur” dhe fatmirësisht kur bëhesh gati shpejt. Por, që kur veshja klasike ka provuar maksimumin e komoditetit, pse të mos i shtosh edhe pak dozë stili?

Taylor-Swift

Disa nga ikonat e modës, që nga më të sofistikuarat si Kendall Jenner apo sportivet si Gigi Hadid, e për të shkuar më tej te femëroret si Taylor Swift e kanë zgjedhur. Mëso se si ta bësh tëndin stilin e pavdekshëm femëror.

Sienna-Miller
Sarah-Jessica-Parker
Olivia Palermo
Miranda Kerr
Miranda-Kerr
Kim-Kardashian
Kim-Kardashian
Kendall-Jenner
Kate-Hudson
Kate-Hudson
Kate-Bosworth
Kate-Bosworth
Gigi-Hadid
Gigi-Hadid
Cara Delevingne
Bella-Hadid
Amal-Clooney

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button