Fejohen Leonora Poloska dhe Andin Randobrava (FOTO)

Këngëtarja Leonora Poloska dhe Andin Randobrava tashmë janë zyrtarisht të fejuar!

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Andini i cili nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook ka postuar fotografi të kësaj dite të rëndësishme për çiftin, njofton Klan Kosova.

1934539_10154593368158496_8002839307153705512_n

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button