Ja sa kushtonte kostumi i Edi Ramës mbrëmë në ‘Opinion’

Sali Berishës nuk i ka shpëtuar një detaj nga intervista e Edi Ramës tek gazetari Blendi Fevziu.

Marka dhe çmimi i kostumit të kryeministrit. Plot 25 mijë euro thotë ish-kryeministri. Ja si e mbyll ai postimin e tij:

“Si perfundim, mund te themi me pergjegjesi te plote se ai qe ishte mbreme mbi dy ore ne “Opinion”, pra Edi Rama, kishte shkuar ne ate studio jo sikur ishte nisur nga zyra e kreut te ekzekutivit por nga dhomat e spitalit psiqiatrik, natyrisht jo me pizhamat e te semurit por me kostum 25 mije euro, nje “Brion” soto misura” – e mbyll ish kryeministri Berisha postimin e tij në Facebook.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button