Sanchez: Kur nuk shënoj, nuk fle dot

Pasi shënimit të golit në përballjen me Tottenham të shtunën e kaluar, asi kilian e ka pranuar se mungesa e golave e ka vënë në pozitë jo të lakmueshme.

Alexis Sanchez ka thënë se kur nuk shënon gol, e ka të vështirë të fle disa net.

Kiliani ka dështuar të shënojë gol për Gunners në disa ndeshje të Premierligës, por e kaloi këtë pengesë pasi gjeti rrjetën në ndeshjen ndaj Tottenham.

“Kur nuk shënoj ndjehem në faj – më duket sikur e kam dështuar skuadrën”.

“Pastaj kur shkoj në shtëpi nuk fle dot dhe mendoj si të luaj më mirë”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button