Granit Xhaka uron nënën për 8 mars: Pa ty nuk do të isha ky që jam

Kapiteni i Borussia Monchengladbachut, Granit Xhaka ka uruar nënën e tij për ditën e gruas 8 marsin në rrjetin social Facebook.

Bashkë me urimin ai ka postuar një fotografi kur ishte i vogël bashkë me nënën e tij.

“Pa ty unë nuk do të isha sot ky që jam. Shumë faleminderit për të gjitha dhe sot në ditën e nënës i uroj Mamit tim në Kosovë gjithë të mirat”, ka shkruar ai.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button