Rita Ora: Nder i madh të bisedoj për Kosovën me Princin Charles

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, është ajo e cila përfaqëson vendin gjithandej globit me anë të paraqitjeve të saja skenike dhe zërit të mrekullueshëm artistik, përcjellë Klan Kosova.

Megjithatë gjatë ditës së hënë u raportua se Rita pati një takim me Princin e Wales-it,  Princin Charles, me të cilin kjo e fundit u pa mjaft e nderuar teksa shkëmbenin disa përshëndetje.

Por nuk ishte kjo e gjitha sipas Rita Orës, gjatë këtij takimi që ajo pati me Princin Charles, ajo bisedoi për shtetin më të ri në Europë, Kosovën.

Ora për diçka të tillë u ndje tejet e nderuar.

12834985_10207039740726842_2029973297_n

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button