Vetëvritet një person në Gostivar

Një person i moshës 50 vjeçare sot në orët e pasdites ka bërë vetërasje duke u hudhur nga kati i 3-të i ndërtesës në qendër të Gostivarit.

Policia dhe Prokurorët kanë dalë në vendngjarje për te hetuar rastin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button