fbpx

Tetovë, denoncim i rrejshëm për bombë në një pompë benzine

Një person ka denoncuar se është vendosur një bombë në pompën e benzinës “Lukoil” në fshatin Leshok të Tetovës, njofton Portalb.

Të punësuarit e pompës së benzinës janë njoftuar nga një person se në objektin e në objekt është vendosur një bombë, megjithatë, policia ka arritur në vendngjarje dhe ka konstatuar se bëhet fjalë për denoncim të rrejshëm, ndërkaq nga SPB-Tetovë njoftojnë se janë duke marrë masa për kapjen e denoncuesit. /Portalb

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button