Aleanca Kuq e Zi gozhdon bashkinë e Tiranës, përplasje polici-protestues (VIDEO)

Përfaqësues të Aleancës Kuq e Zi shenjë proteste mëngjesin e sotëm kanë mbyllur dhe gozhduar tre hyrjet e bashkisë së Tiranës.

Mediat në Shqipëri raportojnë se atje kanë arritur edhe forcat policore, ndërkaq News 24 raporton se ka pasur edhe përplasje mes tyre dhe protestuesve, përcjellë Klan Kosova.

Ndiqni më poshtë videon nga kjo ngjarje.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button