Gjendet avioni i zhdukur i Malajzisë? (VIDEO)

Dy vite më parë, avioni malajzian i fluturimit MH370 është zhdukur dhe nuk ka lënë asnjë gjurmë, duke shkaktuar vdekjen e 239 personave që ishin në bord.

Një person beson se ka gjetur pjesët e avionit Boeing 777 dhe thotë se ndodhet nën ujë në brigjet e Cape Toën në Afrikën e Jugut.

Kjo është ende një teori konspirative dhe nuk është vërtetuar nëse janë vërtetë pjesët e avionit të zhdukur të linjës malajziane.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button