Kendall Jenner dhe Gigi Hadid “ndërrohen” me njëra-tjetrën (FOTO)

Një nga koleksionet më të shumëpritura në Paris Fashion Week, Balmain, nuk zhgënjeu as këtë herë, sidomos me përzgjedhjen e modeleve. Surpriza e mbrëmjes ishin dy bukuroshet Kendall Jenner dhe Gigi Hadid, të cilat kishin zgjedhur të zëvendësonin njëra-tjetrën. Kendall, motra e famshme e familjes Kardashian, është e njohur për stilin e saj unik, madje dukej edhe si një brune besnike, por ja ku vjen si një bionde po aq seksi. Nga ana tjetër, edhe Gigi, me tiparet e ëmba të biondes, ka vendosur të kthehet në brune. Eksperimenti i dy modeleve më të famshme të momentit, gjatë prezantimit të koleksionit të ri të Balmain është mirëpritur edhe nga fansat, të cilët i kanë përgëzuar dy mikeshat për look-un e tyre të ri.

Të pranishme në pasarelë në koleksionin e Balmain ishin edhe modelet Karlie Kloss, Jourdan Dunn, Rosie Huntington-Whiteley, Lily Donaldson, Joan Smalls dhe Lindsey Wixson.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button