Kur njerëzit festojnë divorcin me torte interesante (Foto)

Në vitin 2015, rrjetet sociale u pushtuan nga njerëzit e divorcuar të cilët publikonin selfie të divorcit, duke e festuar ndarjen. Tani, disa njerëz të tillë të cilët janë të kënaqur pas ndarjes, kanë ardhur me idenë e ‘tortave të divorcit’, të cilat po bëhen më të popullarizuara se asgjë më parë.

Gjatë vitit të kaluar, qindra gra dhe burra të ‘kënaqur’ pas divorcit me partnerin e tyre, pushtuan Instagramin me fotografi krenare që i bënin për të festuar fundin e martesës, transmeton Gazeta Express.

Tani ata po e festojnë ndarjen me torte. Këto torte interesante kanë pushtuar internetin:

31ca2a3600000578-3473890-image-a-18-1456972245706

31ca2db000000578-3473890-image-a-16-1456972234161

31ca15ed00000578-3473890-image-m-19-1456972249566

31ca302800000578-3473890-image-a-11-1456972145619

31ca364700000578-3473890-image-a-1-1456967265135

screenshot-4

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button