Shpend Ahmeti pret ekipin e filmit “Shok”

Drejtori i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zharku, e ka postuar një fotografi në Facebook nga vizita të cilën e ka pasur ai dhe aktorët, Lum Veseli, Andi Bajgora si dhe Aurita Agushi tek kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Bashkë me Ahmetin ekipin e filmit “Shok” e ka pritur edhe drejtoresha e Kulturës në kryeqytet, Saranda Bogujevci, njofton Klan Kosova.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button