Supergoli i Shaqirit, vjen reagimi i trajnerit të Stoke (VIDEO)

Xherdan Shaqiri e ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm për Stoke Cityn ndaj Newcastles.

Menaxheri i Stoke Cityt, Mark Hughes, e ka lavdëruar golin e Xherdan Shaqirit, i cili ia dhuroi tre pikë atyre.

“Ishte një gol i bukur nga Shaqiri për ta fituar lojën, gjuajtje e mirë dhe e fuqishme, portieri madje nuk e pa atë”, deklaroi Hughes, përcjell Lajmi.net nga BBC Sport.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button