Luana Vjollca fshin videon duke kënduar live, por e ka të kotë! (VIDEO)

Pas disa vitesh si prezantuese, gjë që vazhdon të jetë edhe sot, Luana Vjollca filloi para pak vitesh të tregojë edhe “talentin” e saj si këngëtare. Prezantuesja seksi ka sjellur disa këngë me videoklipe që rezultuan të pëlqyeshme si ‘Luanët’ apo ‘E jemja’, shkruan lajmi.net.
Luana asnjëherë nuk kishte pranuar që të këndojë live me arsyetimin se ajo ditë do të vijë shumë shpejtë, e mesa duket ajo ditë vërtetë erdhi. Dhe na plasi veshët!
Në puntatën e fundit të emisonit ‘E diell’ ku ajo është prezantuese, këtë herë na dhuroi emocione përmes këndimit.
Luana kishte postuar edhe në Instagram disa pjesë nga performanca live, por tani ajo i ka fshirë ato dhe arsyet nuk dihen. Për më shumë gjykojeni vetë performancën e saj./Lajmi.net.

#PrekeLuana këndon “unplugged” në #EDiell…

Posted by E diell ne Top Channel on Tuesday, March 1, 2016

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button