Bim Bimma kundër Qeverisë – merr pjesë në protestë (VIDEO)

Edhe reperi Bim Bimma është duke marrë pjesë në protestën kundëer Qeverisë dhe zgjedhjes së Hashim Thaçit president, njofton Klan Kosova.

Në llogarinë e tij Instagram, reperi ka postuar një video, ku shihet në mesin e protestuesve, si dhe bashkë me videon ai ka shkruar “Poshtë Qeveria”.

A video posted by BimBimma (@nrbim) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button