106 vjeçarja takohet me Presidentin Obama (Video)

Gruaja 106 vjeçare, Virginia McLaurin, ka qenë aq prezente për të dëshmuar historinë amerikane, dhe dhe jetoi nëpër 18 mandate të presidentëve, duke filluar nga William Howard Taft.

Ashtu siç thotë edhe në këtë video të ABC News, ajo asnjëherë nuk e kishte menduar se do ta vizitonte Shtëpinë e Bardhë, por në 21 shkurt, 106 vjeçarja më në fund arriti që ta vendosë këmbën e saj brenda ndërtesës historike dhe të takohet me Presidentin dhe Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, transmeton Klan Kosova.

Reagimi i saj i pabesueshëm na përkujton ne të tjerët që të gjejmë pak gëzim – dhe se mosha nuk është asgjë tjetër veçse një numër.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button