Ja kush ёshtё i dashuri i Dafina Zeqirit

Kёngёtarja e njohur nga Kosova edhe pse shpesh herё ёshtё komentuar pёr jetёn private dhe pёr lidhjet e saj, gjithmonё e ka mbajtur nё intimitet jetёn personale.

Dafina dhe i dashuri i saj
Dafina dhe i dashuri i saj

Por kёtё herё gjёrat janё ndryshe. Sipas ABC.al, prej afёrsisht njё viti ajo ka njё lidhje me Rodriguez, i cili ёshtё nga Republika Domenikane dhe jeton nё Amerikё, atje ku kёngёtarja udhёton shpesh pёr koncerte dhe realizim kёngёsh.

Kёtё lidhje Daffy nuk e ka fshehur as nga mediat, madje ajo ka postuar fotografi nё Instagramin e saj, ditёn e tё dashuruarve me mbishkrim “Çdo ditё me ty ёshtё Shen Valentin”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button