Fjalët prekëse të J.Lo për ditëlindjen e binjakëve të saj

Emme dhe Max, fëmijët binjakët të Jennifer Lopez dhe këngëtarit latin, Marc Anthony, sapo kanë festuar ditëlindjen e tyre të 8-të.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë nëna e tyre, këngëtarja J.Lo, kur ka postuar në Instagram një foto të dy ëngjëjve të saj duke shkruar dhe fjalë shumë prekëse, si ccdo nënë, për lumturinë që fëmijë dhe urimet e saj për ta.

“Gëzuar ditëlindjen, dritat e jetës sime. Ju që më keni sjellë veç gëzim dhe lumturi çdo sekond, që nga momenti kur keni lindur. Jam shumë krenare për ju. Shumë krenare për se po rriteni, si njerëz të bukur dhe të dhimbsur”, shkruan në dedikimin prekës Jennifer Lope

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button