Adele shpërthen në BRIT Awards, katër çmime ndahen për të

Ngazëllim, fytyrë e dëshpëruar duke qarë, këto janë mënyrat se si këngëtarja Adele priti 4 çmimet e fituara në BRIT Awards në natën e kaluar.

Adele u takua me një sërë emocionesh teksa shpërthen në vaj kur pranon të gjitha çmimet.

Kthimi i Adele në industrinë  e muzikës, ishte shpërthyes dhe i fuqishëm, përcjellë Klan Kosova.

Adele në mnëyrë të natyrshme përjetoi spektrin e plotë të të gjitha emocioneve kur mori çmimin Best British Single (Kënga britanike më e mire), Best British Female Solo Artist (Solo Artistja britanike më e mirë), Mastercard British Album of The Year (Albumi i vitit për Mastercard) dhe të papriturin Global Success Award(Çmimi botëror i suksesit) .

3186B0CD00000578-3462742-Giddy_Adele_won_Best_British_Single_and_Best_British_Female_Solo-a-37_1456349230068

fgvbgv

3186E3C600000578-3462742-image-a-52_1456349917420

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button