fbpx

Ronaldon e lëshojnë nervat (Video)

Cristiano Ronaldo edhe njëherë tjetër është ndalur nga tifozët pas daljes nga qendra stërvitore ‘Valdebebas’
Ronaldo këtë gjë e ka bërë tash e një kohë të gjatë, por duket se gjatë ditës së sotme ishte më i nervozuar, sidomos me gazetarët që fusnin mikrofonin brenda veturës.

Ai vazhdimisht u thoshte gazetarëve që t’i largonin mikrofonat, derisa në një moment i thotë edhe tifozëve që kërkojnë nënshkrimin e tij që të largohen nga vetura.

Ronaldo i plotësojë dëshirën një tifozeje franceze, e cila kishte ardhur së bashku me familjen e saj enkas për të bërë një fotografi dhe për të marr një nënshkrim nga ylli i ‘Los Blancos’. Për më shumë shikoni videon. /Express/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button