Vedat Ademi me projekte të reja

Këngëtari Vedat Ademi, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij Instagram, ka paralajmëruar projekte të reja, njofton Klan Kosova.

Ai e ka postuar një fotografi të realizuar nga fotografi Nik Morina, dhe nën të cilën e ka zbuluar lajmin.

Kujtojmë që këngëtari ka shumë këngë të cilat i kanë rezultuar të suksesshme dhe hite.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button