fbpx

Ronaldo: Mund të bëhem aktor

Cristiano Ronaldo ka thënë se do të merrte në konsideratë aktrimin, kur karriera e tij si futbollist të marr fund.

Portugezi luajti në dokumentarin e tij të titulluar “Ronaldo dhe ka thënë se do të donte të përcillte hapat e Eric Cantona dhe Vinnie Jones në Hollywood.

“Do të doja të mësoj nga aktorët më të mirë, pasi ashtu do të kisha mundësi ta njoh këtë fushë ashtu siç duhet”.

“Pse jo? Për momentin nuk e kam në listën e qëllimeve, por kam marrë disa ftesa”.

“Mos i mbyllni dyert megjithatë, pasi është në listën e gjërave që më pëlqejnë”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button