Shijojeni super golin e Bajramit për Shkupin (Video)

Skuadra e FC Shkupi e ka filluar me fitore sezonin pranveror, pasi ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në duelin e të dielës ndaj skuadrës së Metalurgut.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat minimal 1:0, ndërsa autori i golit ishte Muharem Bajrami, i cili shënoi një super gol nga gjuatja e lirë.

Për më shumë ju sjellim videon dhe golin nga ndeshja, ndërsa në fund keni dhe deklaratat e dy trajnerëve Visar Ganiu i FC Shkupi dhe Alekso Mackov i KF Metalurgut. / Portalb /

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button